نتایج جستجو برای عبارت :

درباره آلن کی||هیچ‌گاه برنامه‌نویس خوبی نبوده‌ام

من بولت‌ژورنالم رو برای اردیبهشت‌ماه طراحی کردم، بعد توی این چند روزی که گذشت حتی یک نقطه‌ هم توش نذاشتم. یادم افتاد که من سه ساله مشاور دارم و برای کنکور میخونم، روزی نبوده که برنامه نداشته باشم، ولی هیچوقت کاملا مطابق اون پیش نرفتم. یعنی در نگاه کلی، تمام درس‌های اون روز خونده میشن اما نه به ترتیب برنامه. این فکت رو راجب خودم کشف کردم که برنامه نوشتن در هر موردی برای من، باعث میشه اعصاب و افسارم باهم پاره بشه.
احسان کرمی درباره فروش میز برنامه نود می گوید
بخش فرهنگی زنان ایرانی - احسان کرمی در واکنش به فروش میز برنامه «نود» در اینستاگرام نوشت: «از پشت این میز هیچوقت کلاه مردم برداشته نشد، حتی الان مرد هندوانه فروش، هندوانه هاشو به شرط چاقو میفروشه.» به‌تازگی عکسی از میز عادل فردوسی‌پور «نود» منتشر شد که صداوسیما پس از تعطیل کردن این برنامه، آن را به یک هندوانه‌فروش فروخته است . ..
منبع : پارسینه
برنامه ی بعدی شرکت G.M.P به نام بدن سازی در خانه است لطفا با دانلود کردن برنامه ما را حمایت کنید و اگر نظر درباره برنامه ی ما داشتید به ما بدهید و اگر پیشنهادی برای ساخت برنامه ای که شما دوست دارید را ما برای شما می سازیم فقط کافی به یکی از راه های ارتباط باما سر بزنید هم می توانید از اینجا به ما پیام بدید و هم در قسمت ارتباط با ما در خود برنامه ممنون می شیم که ما را حمایت کنید باتشکر    G.M.P
با اتمام امتحانات و شروع تابستان، رسماً سال کنکور 99 برای دانش آموزان آغاز میشود و آن دسته از داوطلبین هم که کنکور داشته اند و چندان از آن راضی نبوده اند به فکر مطالعه برای سال بعد می افتند و برنامه ریزی کنکور را شروع میکنند.
ادامه مطلب
درباره لمینت دندان بیشتر بدانید ، تقریبا می توان بیان کرد هر فردی تمایل دارد دندان های صاف، سفید و لبخندی جذاب داشته باشد، اما برخی افراد به دلایل متعددی از داشتن چنین نعمتی محروم هستند و ازصافی و رنگ دندان های خود راضی نبوده که سبب کاهش اعتماد به نفس آنها و عدم خنده کامل در اجتماع خواهد شد،
ادامه مطلب
درود دوستنان
همونطور که در بخش (درباره من) گفتم من در شروع راهم برای اینکه برنامه نویسی رو شروع کنم چندتا اشتباه(فاجعه بود) داشتم که باعث شد چند ما سراغ برنامه نویسی نرم
و الان میخوام براتون شرح کنم :

1_اشتباه در انتخاب زبان برنامه نویسی
شاید شما هم وقتی میخواید اولین زبان خودتونو شروع کنید تو مثله من تو نت سرچ کنید و به همچین چیزایی میرسید:
پایتون اسون ترین زبان برنامه نویسی , پایتون با ساینتکست ساده  و محبوبترین زبان برنامه نویسی  , c مادر هم
هر وقت آهنگ عاشقانه گوش میدم کسی نمیاد توی ذهنم یعنی کسی نبوده !!!! همین هیچ کس !!!! یعنی کسی ها بوده ازشون خوشم اومده ام خوب فراموش کرده ام همین فقط یه لحظه بهرحال انگار دنیا برای آدم های سالم ساخته شده آدم های که از لحاظ جسمی و روحی و روانی سالم باشند و نه برای کسی مثل من مریض !!! هستیم
برنامه های حلقه شهید ابراهیم هادی در تابستان
۱.سالن هفتگی
۲.سیر مطالعاتی
۳.جلسه معرفتی
سه برنامه بالا فقط برنامه های اصلی و دائمی هست که در طول هفته برگزار می شود
البته حلقه برنامه های دیگری هم مثل استخر،کوهنوردی
اردوی نیم روزه،هیئت دانش آموزی،جشن و... نیز دارد
در ادامه توضیحاتی درباره برنامه ها داده شده است:
توضیحی درباره ی جلسه ی معرفتی اصول عقاید :
این جلسات  معرفتی با حضور استاد عشاق و با موضوع اصول اعتقادات برگزار می شود.
تعداد جلسات ح
از نظر رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای «زندگی باید شادمانه باشد و شادمانه بگذرد» (۷۱/۱۰/۱) و بر اساس این دیدگاه است که تأمین شادی برای مردم را از وظایف حکومت اسلامی می‌دانند. ایشان این نکته را در دیدار با مسئولان صدا و سیما و برنامه سازان رادیویی و تلویزیونی فرمودند: «شادی لازم است و باید آن را برای مردم تأمین کرد» (‌‌۸۳/۹/۱۱). اما ایشان در مورد برنامه‌سازی طنز در جمهوری اسلامی قواعد و جهت‌گیری‌هایی نیز بیان داشته اند که در این گزیده بی
سوتین فیروزه‌ای‌ام که در سمت جلو طرح بته و جقه دارد و دوست‌پسر سال‌های دورم بعد از چند سال جدا شدن از کنار یقه‌ام آن را دید می‌زد طوری برایم بزرگ شده است که انگار هیچ‌وقت برای پستان‌های من نبوده.
پ.ن: دومین مطلب امروز. قبلی؛ «این همه کلک ازثیه از کی داری؟ یه ذره روراستی چرا نداری؟»
دنیا جای بدیه ولی ارزش جنگیدن داره:) 
گام اول / گام دوم
​​​​​​می‌خوام ۵٧اصل برنامه‌ریزی رو بنویسم:)
اصل اول: تحت هر شرایطی و به هر قیمتی به برنامه‌ای که می‌نویسید عمل کنید.
اصل دوم: تحت هر شرایطی و به هر قیمتی به برنامه‌ای که می‌نویسید عمل کنید.
اصل سوم: تحت هر شرایطی و به هر قیمتی به برنامه‌ای که می‌نویسید عمل کنید.

اصل پنجاه و هفتم: تحت هر شرایطی و به هر قیمتی به برنامه‌ای که می‌نویسید عمل کنید.

ما جدا مشکلمون با روش برنامه‌ری
با سلام خدمت کاربران نواتیم با برنامه جدید و کاربردی خدمت شما هستیم.
با این برنامه میتونید نوتیفیکیشن پیامایی که برا شما ارسال میشه رو ذخیره کنید.
تا وقتی کسی پیامشو پاک کرد شما بفهمید.
این برنامه تمامی پیام های ارسال شده از برنامه را در خود نمایش و ذخیره می کند.
برنامه های کاربردی از جماه تلگرام ، واتساپ، اینستاگرام و...
برای دانلود برنامه روی دانلود کلیک کنید:
دانلود برنامه
تو برزخ عجیبی گیر افتاده ام درباره ی روابطم با آدم ها. حس می کنم به اندازه ی کافی تاثیر گذار نبوده ام تو زندگیم و هیچ اهمیتی نمی دم اگه کسی الان بگه حرف و نظر دیگران برای آدم نباید ارزش داشته باشه. چون مهمه. برای یه آدم معمولی روابطش با دیگران مهمه. و من به جایی رسیده ام که فکر می کنم اگه همین الان بمیرم زندگی هیچ کس تغییری نمی کنه. روی هیچ کس تاثیری نذاشته ام و این آزارم می ده. 
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!
شبکه های اجتماعی که وارد زندگی آدم ها شدند، وبلاگ ها از دور خارج شدند و تقریبا تمایل به وب نویسی و تبی که به شخصه در وب نویسی داشتم از سرم رفت و وب شد یک کلکسیون چند ساله از برخی تلاش های من در نوشتن و تایپ کردن.وبم شخصی بود و هدفم از وب نویسی فرم دادن به فکرها و تحلیل هایم بود درباره مسائل مختلفی که با آن،گاه و بیگاه درگیر میشدم. اما درگیری های زندگی روزمره به قدری بالا گرفت که وبم نه تنها از دسترسم خارج شد، بلکه حتی در پس زمینه ذهن هم جایی نداشت
دودی مهیب همه جا را فرا گرفته بود...
و از هر طرف صدای ناله به گوش میرسید....
آخرین چیزی که به یاد دارم صدای هشدار مراقب باشید بود و من تنها بازمانده بخش فرست کلاس این پرواز هواپیمایی که حامل مخلوقات خدا بوده ، آرام ناپدید خواهم شد ، چنان که گویی نبوده ام روزی...!
در این پست میخایم درباره موضاعاتی که سال به سال برای برنامه نویس ها تغییر میکنه و مهم هست رو توضیح بدهیم.
اگر شما یک برنامه نویس تحت وب باشید قطعا در جریان هستید که سالانه موضوع خاصی برای رعایت و بکار بردن در پروژه ها برای گوگل مهم میشه.

حالا می خوایم موارد اساسی و مهم در سال 2020 را به شما معرفی کنیم.

مقاله کامل و جامع تو لینک زیر هست که امیدوارم براتون مفید واقع بشه.

https://www.no-avaran.ir/page/196/8%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88
☑️  دانلود سری جدید برنامه بفرمایید شام
شبکه پخش کننده: Manoto TV
زمان پخش: شنبه تا سه شنبه "22:00"
درباره برنامه: در این برنامه ۴ آشپز آماتور با هم رقابت می‌کنند. هر شب یک نفر میزبان سه شرکت‌کننده دیگر است و باید برای آنها آشپزی کند. در پایان هر شب سه نفر میهمان به صورت کاملا مخفیانه به میزبان امتیاز می‌دهند تا اینکه شب آخر نفری که بیشترین امتیاز را کسب کرده برنده جایزه نقدی برنامه می‌شود!
♨️ گروه اول (شب اول) 
#بفرمایید_شام #ونکوور
ادامه مطلب
حرف که میزنی تموم که میشه بعدش میفهمی چقدر کسخول بازی دراوردی. حتی جایی که یارو باید معذرت خواهی میکرده تو برگشتی گفتی ببخشید تقصیر من بوده

البته کار درستی کردم تقریبا و عکس العملش نشون میده که کار درستی کردم یا نه.
چون وقتی کار از کار میگذره و تو میبینی که تقصیر تو نبوده و تقصیر اون هم نبوده دیگه دعوا کردن فایده نداره.

غلامرضا انصاری ( معاون وزیر امور خارجه )  12 ادعای خلاف واقع بیان نموده است : یکی از آنها این است که هدف برجام ، اقتصادی نبوده است.
آقای انصاری لطفا بگویید پس هدف برجام چه بوده است!؟ معامله کردن کشور با آمریکا و غرب یا خیانت به کشور یا ...
خبر 12 آبان 1398

سایت های شفاف ساز اعتقادی سیاسی مذهبی:
1) www.noorisafa.ir
در حالت اول باید شروع به تولید محتوای با کیفیت و رایگان درباره آموزش برنامه نویسی کند. در این حالت کم کم علاقمندان به یادگیری برنامه نویسی جذب او میشوند و می توانند از کلاس های خصوصی، دوره ها و آموزش ها بهره مند شوند و از این طریق کسب درآمد انجام میشود.
در این حالت شخص اگر تبلیغ انجام پروژه های برنامه نویسی برای شرکت های بزرگ و معتبر کند، چندان موثر نخواهد بود. چون مخاطب او به خاطر نوع محتوایی که تولید کرده است کسانی هستند که میخواهند برنامه ن
کمی از دور نگاه کنی اختلاف من و زهرا از تفاوت شخصیتمان شکل میگیره. نیت بدی نداره. کلا محافظه کاره. کلا مخفی کاره. اون از بیخبر کربلارفتنش،اون از اطلاعات درست درباره برنامه موبایل ندادنش. اون از گزارش کار ندادنش اینم امروز که یواشکی نشسته پای کندو کردن برنامه بیخبر من که باعث کلی دعوا و کدورت شد.هرکسی یه طوریه دیگه
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های تلویزیونی
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایتها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ثبت نام برنامه در شبکه های اجتماعی بدلیل احتمال برند شدن برنامه و نیز جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به محتوا
دانلود ویژه برنامه کلاسیکو با لینک مستقیم
دانلود رایگان برنامه کلاسیکو به کارگردانی عادل فردوسی پور
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود ویژه برنامه کلاسیکو
مشخصات برنامه
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام برنامه : برنامه کلاسیکو
گروه برنامه: ویژه برنامه
محصول کشور : ایران
سال تولید : 1398
کارگردان : عادل فردوسی پور
مهمانان : علی دایی، وریا غفوی، امیرمهدی ژوله و با اجرای پژمان جمشیدی
درباره برنامه
فراتر از فوتبال … استقبال از بازی بزرگ بارسلونا و رئا
لینک دانلود قرار گرفت
مشخصات برنامه
درباره برنامه
لینک دانلود قرار گرفت
مشخصات برنامه
درباره برنامه
لینک دانلود قرار گرفت
مشخصات برنامه
درباره برنامه
سلام من چند شغل را دوست دارم مثلا خانندگی یا یک موزیسین یا یک نقاش یا یک برنامه نویس آره برنامه نویس .برنامه نویسی چیست سوال خوبیست برنامه نویسی یک جور کد هست توی برنامه نویسی کد نویسی می کنند. وقتی کد نویسی می کنند هی کد می نویسند هی کد می نویسند تا یک برنامه بوجود می آید که اون موقع دیگه یک برنامه ی کامپیوتری هست. اگر شما دوست داشتید کد نویسی کنید مخصوص برای کودکان برنامه ی اسکرچ بهترین گزینه است.
ناگهان روی خبرگزاری ها خبرهای عجیبی رسیده که نشان میدهد ریزش دلار بی دلیل هم  نبوده  :  وزیر خارجه آمریکا:ایران آمادگی خود را برای گفتگو درباره برنامه موشکی اش اعلام کرد (به نظر این خبر تکذیب شود ) /ترامپ: پیشرفت بزرگی درباره ایران روی داد و در تلاش برای مذاکره با این کشور و کار با آن هستیم.برای گفتگو و کار با ایران تلاش می کنم  به دنبال تغییر رژیم در ایران نیستم می خواهیم ایران از یمن خارج شود منبع الجزیرهمن که بعید میدونم مذاکره ای صورت بگیر
جواد خیابانی در برنامه مبارزه با کرونا پرده از یک راز مهم در صدا و سیما برداشت.
جواد خیابانی که این روز‌ها با یک ویژه‌برنامه درباره مقابله با ویروس کرونا در تلویزیون حضور دارد در اقدامی عجیب به صورت علنی اعلام کرد که برخی مهمانان برای حضور در برنامه مبلغ سی میلیون تومان درخواست کرده‌اند. این در حالی است که بحث پرداخت مالی به مهمانان تلویزیونی در سال‌های اخیر همواره از سوی صدا و سیما تکذیب می‌شد، اما اکنون خیابانی به صورت ناخواسته آن‌را
شتباهات کودک را گردن کسی نیندازید!
بچه من نبوده!شیطون گولش زده !پسر ما نبوده؛ امیرعلی بوده!امروز مریم اینجا بوده این کارها را انجام داده!
زیرا: دراین حالت به دنبال مقصر هستیم ،مقصریابی و توبیخ شخص اشتباه است.با این کار به فرزندمان می‌آموزیم مسئولیت کارت را نپذیر!دروغ‌گویی و مخفی‌کاری را یاد‌ می‌گیرد. کار صحیح آموزش داده نشده و تمرکز بر روی کار اشتباه است.
(بِسم اللّٰه الرحمٰن الرحیم)
اینجانب:  علی‌سینا حسینی
    [  دانشجو رشته کامپیوتر.      گرایش : طراحی وتوسعه صفحات وب هستم ]

تخصص
 برنامه نویس.  طراحی وتوسعه صفحات وب. 
مسلط به زبان های برنامه نویسی    C#  HTML&CSS   PHP   Android    JavaScript
برنامه سفر به بهشت اندیشه ها برنامه ای در مورد حضرت مولانا است که شبکه چهار سیما تولید کرد در این برنامه که در شهر قونیه ترکیه و شهر خوی ضبط شده است کارشناسان و اساتید ادبیات درباره مولانا، افکار و اندیشه های او صحبت می کنند. 
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
امروزه لاراول یکی از محبوبترین framework های برنامه نویسی است. در این مقاله با بیان مثال ها و ویژگی هایی در مورد لاراول سعی در شناخت این چارچوب برنامه نویسی خواهیم داشت.
من حدس می‌زنم کسانی که هم اکنون این مقاله را در اینترنت جستجو کرده و در حال مطالعه آن هستند، به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ کسانی که لاراول را به خوبی می‌شناسند و از امکانات منحصر به فرد آن نسبت به سایر فریم ورک‌های PHP مطلعند و قصد دارند اطلاعات کامل‌تری درباره آن بدست‌ آورند. دس
دانلود فصل ششم برنامه خندوانه با کیفیت عالی
دانلود برنامه خندوانه فصل ششم نوروز 98
دانلود برنامه خندوانه سری جدید فصل ششم با لینک مستقیم 
دانلود رایگان خندوانه بهار 98 با کیفیت عالی 

دانلود برنامه خندوانه فصل ششم نوروز 98
نام برنامه : خندوانه
پخش : چهارشنبه ، پنجشنبه ، و جمعه ساعت 23 شبکه نسیم
کارگردان : رامبد جوان
خلاصه داستان : فصل ششم برنامه خندوانه با حضور جناب خان از پاییز 97 شروع به پخش خواهد کرد…..
درباره برنامه:
خندوانه نام برنامه‌ای
دانلود برنامه اعجوبه ها با لینک مستقیم
دانلود رایگان مسابقه اعجوبه ها با اجرای مهران غفوریان
قسمت 9 قرار گرفت
دانلود برنامه اعجوبه ها
مشخصات برنامه
نام برنامه : اعجوبه ها
گروه برنامه: مسابقه
پخش : شبکه 3 سیما شنبه ها و یکشنبه ها ساعت 22:30
مجری : مهران غفوریان
درباره برنامه
«اعجوبه‌ها» یک برنامه استعدادیابی است که با اجرای مهران غفوریان پخش می‌شود و کودکان در آن شرکت می‌کنند که البت
قسمت 9 قرار گرفت
دانلود برنامه اعجوبه ها
مشخصات برنامه
درباره برنامه
«اعجوبه‌ها» یک برنامه استعدادیابی است که با اجرای مهران غفوریان پخش می‌شود و کودکان در آن شرکت می‌کنند که البت
قسمت 9 قرار گرفت
دانلود برنامه اعجوبه ها
مشخصات برنامه
درباره برنامه
قسمت 9 قرار گرفت
دانلود برنامه اعجوبه ها
مشخصات برنامه
درباره برنامه
+قسمت 1 با زیرنویس فارسی اضافه شد❌برنامه مای داترز من (My Daughter’s Men) فصل4❌
با مجری گری هیچول ‍
زمان :  70 دقیقه
زیرنویس:جدا
مجری :هیچول عضو سوپر جونیور ، سوجین عضو گرلز دی ، لی سوگئون ، شین هیونجون
بازیگران ناظر: Song Ki-yoon  ، Ha Jae-Yeong  ، Ahn Jung-hoon ،Hong Seo-beom
خلاصه: چهار هنرمند مرد شناخته شده در کنار مجریان این برنامه شاهد قرار گذاشتن دخترانشان هستند  ، پدر ها درباره چه چیزی حرف می زنند؟چه واکنشی به رابطه دخترانشان دارند؟
ادامه مطلب
مسئله حجاب هیچ وقت برای من چالشی‌ترین مسئله زندگی‌ام نبوده، شاید بارها بهش فکر کردم، بحث کردم، جستجو کردم که دقیقا از کجا اومده، معتبرترین مرجعی که درباره‌اش هست چی نوشته، کجای اصول و فروع دین قرار می‌گیره و اگر جزو اصول لاینفک* است چرا رعایت و پایبندی بهش این قدر سلیقه‌ایه...
به هر روی، اجرا کردنش برایم چالش برانگیز نبوده و حتی در موقعیت‌های غیر اجباری به قدر عرف فضایی که درش بودم رعایت کردم ولی...
ولی برایم یک چیزی همیشه سئوال بوده و این
با سلام به‌دوستان عزیز و گرامی این اولین برنامه شرکت تیک تاک بوده و دارای امکاناتی از جمله 

رمز های بازی
۱۰۰ نکته مهم بازی
درباره بازی
را دارد. ما سعی میکنیم تا در ورژن های دیگر برنامه قابلیت های زیادی به آن اضافه کنیم.دانلود در ادامه مطالب

ادامه مطلب
با سلام به‌دوستان عزیز و گرامی این اولین برنامه شرکت تیک تاک بوده و دارای امکاناتی از جمله 

رمز های بازی
۱۰۰ نکته مهم بازی
درباره بازی
را دارد. ما سعی میکنیم تا در ورژن های دیگر برنامه قابلیت های زیادی به آن اضافه کنیم.دانلود در ادامه مطالب

ادامه مطلب

رمز های بازی
۱۰۰ نکته مهم بازی
درباره بازی

ادامه مطلب
مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی در تشریح دستورالعمل امتحانات پایان ترم از حذف نمره آزمون در برخی دروس خبر داد .محمد رضا آهنچیان در تشریح دستور العمل برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه ها در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹_۹۸ گفت : به دلیل فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت هایی که وجود دارد توصیه کرده ایم دانشگاه ها تا جایی که می توانند آزمون ها را به صورت الکترونیکی برگزار کنند .
وی ادامه داد : از طرفی نیز در در مناطقی از کشور که به تشخیص مرجع ذی صلا
برنامه ای بعنوان نمونه  که برای یک خانواده اسلامی ایرانی طراحی شده شامل : 
برنامه بلند مدت ( ۲۰ ساله)، 
میان مدت (۵ ساله)،
 کوتاه مدت (سالانه)، 
برنامه هفتگی،
شاخصهای ارزیابی
چشم انداز ، بیانیه ماموریت، منشور اخلاقی، راهبردها و ...
پایگاه داده از اجزای مهم و کلیدی بسیاری از برنامه ها و وبسایت ها است. به عبارتی پایگاه داده، هسته مرکزی نحوه ذخیره سازی داده ها در سرور و تبادل اطلاعات در اینترنت می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های مدیریت پایگاه داده، عمل بازیابی داده ها از یک پایگاه داده است. راه های زیادی برای بازیابی اطلاعات از یک پایگاه داده وجود دارد اما یکی از رایج ترین آنها، ارائه Query ها از طریق خط فرمان است.

ادامه مطلب
قسمت 3 با زیرنویس اضافه شد
❌برنامه مای داترز من (My Daughter’s Men) فصل4❌
با مجری گری هیچول ‍
خلاصه: چهار هنرمند مرد شناخته شده در کنار مجریان این برنامه شاهد قرار گذاشتن دخترانشان هستند  ، پدر ها درباره چه چیزی حرف می زنند؟چه واکنشی به رابطه دخترانشان دارند؟
ادامه مطلب
قسمت 14 با زیرنویس اضافه شد
با مجری گری هیچول ‍
ادامه مطلب
قسمت 9 با زیرنویس اضافه شد
با مجری گری هیچول ‍
ادامه مطلب
تعطیلی برنامه «فرمول یک» تکذیب شد،شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک: برنامه «فرمول یک» این هفته تکرار قسمت‌های گذشته و هفته آینده دو یا سه برنامه زنده خواهد داشتگروه تهیه «فرمول یک» همان ابتدای پخش نیز اعلام کرده بودند که تا اول بهمن ماه برنامه خواهند داشت«فرمول یک» نیمه دوم اسفند ماه با ویژه‌برنامه‌های نوروزی آماده پخش می‌شودگفتنی است اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه به دلیل انتقادهای علی ضیا، برنامه «فرمول یک» تعطیل شده است
قسمت 15با زیرنویس اضافه شد
با مجری گری هیچول ‍
ادامه مطلب
قسمت 12با زیرنویس اضافه شد
با مجری گری هیچول ‍
ادامه مطلب
به قول هوشنگ گلشیری آنقدر عزا برسرمان ریخته اند که فرصت زاری نداریم
هر صفحه اجتماعی را بالا و پایین میکنم میرسم به یک سری عکس شاد و خندان که صاحبش دیگر زنده نیست
و دوستش برایش نوشته و نوشته و اخرش گفته نبودنش را باور ندارد
مرگ از هرچیزی شنیدنی تر است این روزها
برای ادم هایی که زیر دست و پا مانده اند_ که ساج میگفت کودکان کم نبوده اند بینشان_ و برای مسافران هواپیمایی که دچار نقص فنی شده عزادارم
برای مادر فاطیما که فردا چهل روز میشود نبودنش
برای
در این گیر و دار که فیلترینگ و جبر زمانه :/ باعث شده بود توی بیان بیشتر وقت بگذرانم ، اتفاقی با پستی که نوشته بود" لوریس چکناواریان به برنامه ی شوکرانِ شبکه چهار می آید"برخوردم .ولی در ۲۷ آبان اوضاع طبق برنامه پیش نرفت وباز پخش قسمت قبلی که مصاحبه ای با آقای کریم مجتهدی بود پخش شد که البته خیلی هم مفید بود ولی این قضیه آدم را یاد این جمله انداخت که "صدا و سیما هست دیگر :/"
خلاصه از آنجایی هم که فقط سایت های داخلی باز می‌شدند به فکر این افتادم که به
اگر لکنتتان را کنترل نکنید ، لکنت شما را کنترل خواهد کرد | دُروان
لکنت شبیه کوه یخی هست که بیشتر اون ، زیر سطح آب قرار داره .
بهرحال ما نیاز داریم که یاد بگیریم با وجود لکنت ، موفق زندگی کنیم .
فرد دارای لکنت ، ابتدا نیاز به یک برنامه ی فشرده داره
که تغییرات سریعی رو ایجاد کنه !! و بعد شرایطی برای تثبیت و برنامه ای
ادامه دار . .
سه هدف اصلی برای درمان :
۱ - کاهش ترس   ۲ - تغییر الگوی لکنت   ۳ - پیگیری یک برنامه ی درمانی مداوم
مهمترین اساس و پایه درمان
اگر لکنتتان را کنترل نکنید ، لکنت شما را کنترل خواهد کرد | دُروان
لکنت شبیه کوه یخی هست که بیشتر اون ، زیر سطح آب قرار داره .
بهرحال ما نیاز داریم که یاد بگیریم با وجود لکنت ، موفق زندگی کنیم .
فرد دارای لکنت ، ابتدا نیاز به یک برنامه ی فشرده داره
که تغییرات سریعی رو ایجاد کنه !! و بعد شرایطی برای تثبیت و برنامه ای
ادامه دار . .
سه هدف اصلی برای درمان :
۱ - کاهش ترس   ۲ - تغییر الگوی لکنت   ۳ - پیگیری یک برنامه ی درمانی مداوم
مهمترین اساس و پایه درمان
شما اهل برنامه ریزی هستین؟!
مثلا برای رسیدن به اهدافتون یا انجام کارهاتون برنامه ریزی میکنین؟!
آیا دفتر برنامه ریزی دارین؟
که مثلا اهدف سالیانه و ماهانه و روزانه رو بنویسین؟
چقدر به برنامه تون عمل می کنین؟؟
تاثیری تو موفقیتتون داشته؟!
.
این عکسی که براتون میذارم ، عکس دفتر برنامه ریزیه! 
عکس رو خودم گرفتم...
بسم الله الرحمن الرحیم
یا اباصالح المهدی ادرکنی
گفت چون نام علی در قرآن نیامده است علی جانشین پیامبر نیست

گفتم 
آفرین چون نام عایشه در قرآن نیامده پس همسر پیامبر نبوده است
عمر و ابوبکر و عثمان هم جانشین پیامبر نبوده اند
چون قرآن نگفته مردم برای پیامبر جانشین مشخص کنند
چون قرآن نگفته عمر و عثمان و ابوبکر اصحاب پیامبر بوده اند
علم جویان عزیز؛؛؛
pdfتمامی کتاب های برترین زبان های برنامه نویسی و وب نویسی درقسمت ((هک و نفوذ+برنامه نویسی)) از قبل قرار داده شده و میتوانید استفاده کنید
لازمه یادگیری برنامه نویسی یا کتاب های آموزشی 
حداقل تسلط داشتن به یکی از زبان ها مخصوصا جاوا که زبان برنامه نویسی مادر هست.
همه قسمت های فصل4 با زیرنویس فارسی قرار گرفت
با مجری گری هیچول ‍
ادامه مطلب
دانلود برنامه اینستا دانلودر از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
نصب برنامه اندروید
دانلودرایگان جدیدترین نسخه برنامه اینستا دانلودر Insta Downloader با هدف اندروید بهترین برنامه با هدف دانلود تصاویر و ویدیو های. Video Downloader for Instagram یک برنامه سریع و سلامت با منظور دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام می با منظور استفاده از این نرم افزار نیازی با رسید با .
ادامه مطلب
قسمت 2 با زیرنویس اضافه شد
+قسمت 1 با زیرنویس فارسی اضافه شد❌برنامه مای داترز من (My Daughter’s Men) فصل4❌
با مجری گری هیچول ‍
ادامه م
سلام. من میلیونها نوع رژیم رو امتحان کردم و از قضا موفق هم شدم اما اراده‌ی نگه داشتن وزنی که بهش رسیدن بودم رو نداشتم در نتیجه وزنم هربار از سری قبل بالاتر رفت و الان رسیده به چیزی که در استاتوس وبلاگم نوشتم.اینبار می‌خوام تلاش کنم از طریق رژیم «روزه‌داری متناوب» یا intermittent fasting برای کاهش وزن اقدام کنم. درباره‌ش یسری مطالب تو وب فارسی خوندم اما نیاز دارم بیشتر درباره‌اش مطالعه کنم. با اینحال نظرم روش مثبته و از امشب شروع میکنم ببینم به کجا
هوالمحبوب
معشوقه‌ات نبوده‌ام؛معشوقه‌ات نبوده‌ام تا برایم حرف‌های مگویت را فاش کنی، که با دیدنم لبخندت امتداد یابد، که قلبت تند‌تر بتپد، که ساعت‌ها به عکسم خیره شوی، که سرت بلغزد روی زانویم و دل  سبک کنی بعد از این‌همه ویرانی. معشوقه‌ات نبوده‌ام که از خانه بگریزی به هوای دیدنم، که سکوت بین واژه‌هایم را بلند بخوانی، که شکستگی‌های روحم را از بر باشی، که دلت بلرزد از اشک‌هایم، که رویای بزرگت شوم، که زندگی‌ات را معنا بخشم.رفیقت نبوده
برای اینکه بتونید یه برنامه نویس خوب بشید نیاز به استاد ندارید فقط گوگل و کمی صبر و حوصله نیاز دارید بعدش شما بهترین برنامه نویس می شوید.
البته کمی هم زبان باید بلد باشید.
توانایی حل مسئله بزرگترین کمکیه برنامه نویسی با شما می کنه

پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های رادیویی یا تلویزیونی :
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایت‌ها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ایجاد کانال به نام طرح ارائه شده در شبکههای اجتماعی به دو دلیل یکی احتمال برند شدن برنامه و دیگری جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به مح
درباره‌ی غرور، گمان می‌کردم زیادی مغرورم و ناراحتش بودم! اما حالا می‌دونم هیچ وقت زیاد نبوده و اشتباه می‌کردم. من هر جا حس کردم دانسته‌هام محترم شمرده نشده پای غرورم وسط اومده. من به اندازه سوادم مغرورم و لاغیر! برای کلمه‌ی "اندازه" بسیار احترام قائلم. راضیم از خودم..
جواد زرینچه در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: اردوی تیم
استقلال با برنامه کادرفنی از صبح روز سه شنبه آغاز شد و بر اساس برنامه
پیش می رویم و طبق نظر کادرفنی تمرینات در حال برگزاری است. کمپ زمین های
تمرینی مناسبی دارد و دو تیم دیگر نیز در این مجموعه حضور دارند و از نظر
برنامه غذایی نیز شرایط خوب است.

وی در ادامه تصریح کرد: دیاباته امروز به
تمرینات ما اضافه شد و در کنار ماست. یزدانی که به تیم ملی دعوت شده روز
جمعه راهی تهران خواهد ش
معرفی زبان برنامه نویسی سی شارپ –  C Sharp یا C#
زبان برنامه نویسی سی شارپ (زبان برنامه نویسی C# یا C Sharp) یک زبان برنامه نویسی چند شیوه ای است که شامل اصول وابستگی زیاد به نوع (Strong Typing)، دستوری، اعلانی، تابعی، جنریک یا جامع، شی گرا (مبتنی بر کلاس) و مبتنی بر کامپوننت است. زبان برنامه نویسی سی شارپ توسط شرکت مایکروسافت در پروژه .NET توسعه یافت و بعدها توسط استانداردهای Ecma و ISO به عنوان یک زبان برنامه نویسی استاندارد مورد تایید قرار گرفت. سی شارپ یکی از
اجرای برنامه Quantum ESPRESSO با 14 هسته و 28 گیگا بایت حافظه بر روی 5 نود
اجرای برنامه OpenFoam با 24 هسته و 5 گیگا بایت حافظه بر روی 4  نود

عکس‌ها، اسم پروسس‌های برنامه مرتبط را نشان می‌دهند‌. به عنوان مثال، نام پروسس برنامه کوانتوم اسپرسو، pw.x است و عکس تعداد پروسس‌های این برنامه روی هر نود را نشان می‌دهد.نود compute-0-0 با ۳ پروسسنود compute-0-1 با ۶ پروسسنود compute-0-2 پروسسی از این برنامه اجرا نمیکندنود conpute-0-3 با ۳ پروسسنود compute-0-4 با ۱ پروسسنود rocks7 با ۱ پروسسدر نتی
اجرای برنامه Quantum ESPRESSO با 14 هسته و 28 گیگا بایت حافظه بر روی 5 نود
اجرای برنامه OpenFoam با 24 هسته و 5 گیگا بایت حافظه بر روی 4  نود

عکس‌ها، اسم پروسس‌های برنامه مرتبط را نشان می‌دهند‌. به عنوان مثال، نام پروسس برنامه کوانتوم اسپرسو، pw.x است و عکس تعداد پروسس‌های این برنامه روی هر نود را نشان می‌دهد.
نود compute-0-0 با ۳ پروسس
نود compute-0-1 با ۶ پروسس
نود compute-0-2 پروسسی از این برنامه اجرا نمیکند
نود conpute-0-3 با ۳ پروسس
نود compute-0-4 با ۱ پروسس
نود rocks7 با ۱ پروسس

د
آقا من قول داده بودم وقتی فهمیدم ماجرای سیاه‌چاله رو بیام و بگم.
راستش همون روز فهمیدم ولی حالش نبود. خلاصه الان یادم اومد.
از روی آدرس صفحه فهمیدم که درواقع بخش «درباره‌ی من» رو تغییر نام دادم و کردمش سیاه‌چاله.
احتمالا واسه روزاییه که حالم زیاد خوب نبوده اما در عین حال فکر می‌کردم آدم بامزه‌ای هستم :))
خلاصه اینم جواب شما :)
گاهی وقتها که احساس اندوه می کردم، به این علت بود که خود را غیر از آنچه بودم می پنداشتم و سپس برای بدبختی و دردمندی آن اشخاص احساس تاسف می کردم. به طور مثال، خود را مدرس دانشگاهی می پنداشتم که به مقام استادی نرسیده و کسی حاضر نیست به سخنرانی های او گوش بدهد؛ یا کسی که فلان نافرهیخته درباره اش بدگویی می کند، یا فلان شایعه پراکن درباره اش دروغ و شایعه می سازد؛ یا عاشقی که شیفته دختری است که به او توجه نمی کند؛ یا بیماری که به واسطه بیماری خانه نش
ششمین قسمت از برنامه #مدرسه_ایران به موضوع تأثیر معماری و محیط مدرسه در یادگیری می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود، دکتر مهدی حجت ، معمار و استاد پیشکسوت دانشگاه، در گفتگویی با دکتر علی قربانی ، کارشناس تعلیم و تربیت، به زوایای پنهان اثرگذاری محیط و فضا در انگیزه‌بخشی به دانش‌آموزان و افزایش کارایی معلمان می‌پردازند و نمونه‌هایی قابل توجه از این آثار را معرفی می‌کنند.همچنین در بخش خبر این برنامه
بسم الله الرحمن الرحیم
این وبلاگ با هدف تبیین طرح خانواده ایرانی اسلامی، انتقال تجربیات و مشارکت با شما برای بهبود کارهای خانواده محور شکل گرفته است.

در برگ های جداگانه درباره:
هدف طرح
مبانی فکری و نظری طرح خانواده
اصول حاکم بر برنامه خانواده
نمونه برنامه های ساده و قابل اجرا
و آموزش ها در چند بخش: (مجردان، متاهلان، مهارت های عمومی، تربیت فرزند، ولسطین ازدواج) گفتگو خواهیم کرد.
-منظور از back-end چیست؟
واژه back-end هم معنی با واژه های web developer (توسعه دهنده وب) و یا سرور ساید (سمت سرور) میباشد.
-برنامه نویس back-end کیست؟
تمام کسانی که در پشت صحنه یک فیلم کار می‌کنند مهارت خاص خودشان را دارند. مثلا صدابردار یا فیلم‌بردار باید طبق اصول خاصی کار کنند تا به نتیجه‌ای که قرار است برسند. یک back end کار هم که در پشت صحنه صفحه‌های وب کار می‌کند باید برای درست پیش رفتن اوضاع، مهارت‌ها و تسلط‌های خاصی داشته باشد.
-یک نفر که متخصص back-end است یه
رایانه یا کامپیوتر  دستگاه الکترونیکی ای است که می‌تواند برنامه‌ریزی شود تا دستورهای ریاضیاتی و منطقی را به‌صورت خودکار انجام دهد. رایانه‌ها می‌توانند از مجموعه عظیمی از دستورها به نام برنامه (نرم‌افزار) پیروی کنند، این امر به آن‌ها اجازه می‌دهد تا قابلیت انجام حجم بزرگی از وظایف را داشته باشند؛ و بر اساسبرنامه‌ای که به آن‌ها داده می‌شود عمل می‌کنند.

ادامه مطلب
رایانه یا کامپیوتر  دستگاه الکترونیکی ای است که می‌تواند برنامه‌ریزی شود تا دستورهای ریاضیاتی و منطقی را به‌صورت خودکار انجام دهد. رایانه‌ها می‌توانند از مجموعه عظیمی از دستورها به نام برنامه (نرم‌افزار) پیروی کنند، این امر به آن‌ها اجازه می‌دهد تا قابلیت انجام حجم بزرگی از وظایف را داشته باشند؛ و بر اساسبرنامه‌ای که به آن‌ها داده می‌شود عمل می‌کنند.

ادامه مطلب

ادامه مطلب
Crack  نرم افزاری 
 کرک فایلی هست که به شما اجازه میده از برنامه ای که در اختیار دارین به طور کامل استفاده کنین. هر شرکتی یا شخصی که برنامه ای رو میسازه و می خواد از راه فروش اون برنامه پول در بیاره معمولاً محدودیت هایی رو در نسخه رایگان برنامه قرار   میده(مثل محدودیت زمانی و ...) که اگه شما بخواین از اون برنامه به طور کامل استفاده کنین باید برای اون برنامه پول بدین تا (مثلاً با استفاده از   شماره سریالی که به شما داده میشه) محدودیت ها رو از روی ا

شما امیدوار به این هستید که با تغییر ساختار بودجه بیشتری به وزارتخانه بدهند اما مجلسی‌ها زمانی که می‌خواستند تأیید شورای نگهبان برای قانون تبدیل سازمان به وزارتخانه را بگیرند روی جلوگیری از هزینه‌ها و عدم افزایش اعتبارات تأکید کردند اما شما مدام از افزایش آن سخن می‌گویید. آیا وزارتخانه گشایشی در اعتبارات سازمان خواهد داد؟

علی اصغر مونسان سرپرست حال حاضر وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فردا به عنوان وزیر پیشنهادی حسن رو
معتادان گمنام، یک انجمن غیرانتفاعی از زنان و مردانی است که اعتیاد به مواد مخدر مشکل اصلی زندگی‌شان بوده است. ما معتادانی هستیم که در حال بهبودییم و اکنون بطور مرتب گرد هم می‌آییم تا به کمک هم پاکی خود را حفظ کنیم. این برنامه، یک برنامه پرهیز کامل از هرگونه ماده مخدر است. تنها لازمه عضویت در این انجمن تمایل به قطع مصرف مواد مخدر است.
پیشنهاد می‌کنیم که در این مورد روشن‌بین باشید و این فرصت را از دست ندهید. برنامه‌ ما مرکب از اصولی است که بسی
 از روزهای رفته و نیامده چه می‌خواهی؟ 
فقط می‌خواهم خوش‌حال باشم و بدانی یا نه، خوش‌حالی من بسته‌ست به نگاه تو. می‌خواهم بدانی، در هر لحظه‌ای که گذشته تمام جان و توانم را گذاشته‌ام که تو از آن‌چه می‌کنم راضی باشی. باور کن که هرلحظه از زندگی‌ام تا به حالا بهترینی بوده‌ام که در توان داشته‌ام. باور کن که هیچ‌وقت تو را فراموش نکرده‌ام. زندگی کرده‌ام که تو در لحظه‌هایم جاری باشی. مرا ببخش که کافی نبوده‌ام. مرا ببخش که خوب نبوده‌ام. مرا
در این بخش درباره مطالبی که از  تجربه ی بازیسازان دیگر یاد میگیرم می نویسم. شاید نوشته ای  درباره ی یک مقاله  بشود، خلاصه ی فیلمی، بازخوردی به یک پادکست یا....پیشاپیش مطمئنم که بسیار درباره ی فن کست خواهم نوشت. برنامه ام این است که درباره ی هر اپیزود، مطلبی بنویسم. احتمالا بخش هایی که به نظرم باید بعدا هم به یاد بیاورم، بخش هایی که به آن ها زیاد فکر میکنم یا... چیزی شبیه به این!
البته فن کست یک دین بزرگ هم به گردن این بلاگ دارد ( البته چنان چه فرض
چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نویسی جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک ب
دانلود برنامه سایه برای اندروید و دانلود برنامه های نیمه نهایی عصر جدید با لینک مستقیم و دانلود رایگان
دانلود اپلیکشن معرفی شده در عصر جدید و دانلود رایگان برنامه عصر جدید و دانلود برنامه سایه
دانلود برنامه سایه برای اندروید و دانلود رایگان اپلیکشن های برنامه های مختلف و برنامه سایه برای اندروید
زیبا ترین و باحال ترین برنامه های بازار و دانلود رایگان برنامه های کمک به خیریه و دانلود برنامه سایه
دانلود جدید ترین و بهترین و جالب ترین برنام
 اشتباهاتی در ورزش پرورش اندام نکاتی درباره تمرین های قدرتی وجود دارد که لازم است شما بدانید. اشتباه اول: ثابت نگهداشتن برنامه ورزشیدر
حقیقت، اگر شما یک برنامه ورزشی را بارها و بارها انجام بدهید، ماهیچه های
شما به سادگی با آن خو می گیرند(خود را با آن حرکت ها تطبیق می دهند)، در
این صورت پیشرفت شما کند خواهد شد زیرا در هر بار تمرین فقط تعدادمحدود و
مشخصی از رشته های ماهیچه ای شما تحریک شده و فعالیت می کنند.در صورتی
که اگر شما عضلات خود را مت
چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نویسی جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک برنامه نویس هستید و میخواهید حرفه ا
بنظر ِ من ، برنامه ریزی جز اصل های مهم زندگیه،نه اینکه در لحظه ذهن  متوقف بشه به این موضوع که  ،برنامه ریزی فقط برای در س خوندنه ها ،نه...
هر هدف و کاری میتونه برنامه داشته باشه، اصلا باید برای هر روز  برنامه  حتی شده در ذهن ترسیم کرد،اینکه از صبح تا آخر شب چه کارهایی قرار انجام بدیم،داشتن یه پیش زمینه و برنامه باعث میشه   روز مرگی محو  بشه از هر روز ِ زندگی .
خوبیه برنامه میدونید چیه؟برنامه به زندگی هدف میده و هدف هم به زندگی امید و امید هم تل
هر آنچه که باید درباره جراحی بینی یا رینوپلاستی (Rhinoplasty) بدانید
جراحی بینی (Rhinoplasty) یک روش جراحی است که از آن می‌توان جهت کوتاه یا بلند کردن طول بینی، تغییر شکل آن، کوچک کردن سوراخ‌ها و یا بالا بردن نوک بینی استفاده کرد.هنگام برنامه‌ریزی جهت عمل رینوپلاستی، جراح شرایط فرد و ویژگی‌های بینی و پوست روی آن را بررسی کرده و مواردی که فرد مایل به تغییر آن است را در نظر می‌گیرد. قسمت بالایی بینی،
ادامه مطلب
هر آنچه که باید درباره جراحی بینی یا رینوپلاستی (Rhinoplasty) بدانید
جراحی بینی (Rhinoplasty) یک روش جراحی است که از آن می‌توان جهت کوتاه یا بلند کردن طول بینی، تغییر شکل آن، کوچک کردن سوراخ‌ها و یا بالا بردن نوک بینی استفاده کرد.هنگام برنامه‌ریزی جهت عمل رینوپلاستی، جراح شرایط فرد و ویژگی‌های بینی و پوست روی آن را بررسی کرده و مواردی که فرد مایل به تغییر آن است را در نظر می‌گیرد. قسمت بالایی بینی،
ادامه مطلب
سی شارپ یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و شی گرا هست که توی خیلی از برنامه های حسابداری و بانکداری و... از این زبان برنامه نویسی استفاده میشه امروز هم من در این پست برای شما دوستان پکیج آموزش برنامه نویسی به زبات سی شارپ رو قرار دادم
ادامه مطلب
روز برنامه‌نویسانروز ۲۵۶ام هر سال (معادل عدد ۱۰۰ در مبنای شانزده) مطابق با 22 شهریور و ۱۳ سپتامبر (۱۲ سپتامبر در سال‌های کبیسه) به عنوان روز برنامه‌نویسان نام گرفته‌است. روسیه اولین کشوری بود که این روز را به عنوان روز برنامه‌نویس به رسمیت شناخت و پس از آن کشورهای آلمان، کانادا، چین، کرواسی، فرانسه، گوآتمالا، هند، بلژیک، استرالیا، نیوزیلند، لهستان، اسلوونی، بریتانیا، و ایالات متحده آمریکا نیز این روز را به عنوان روز برنامه‌نویس به رسم
اسپانسر برنامه برنده باش کیست از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
وقتی اسپانسر برنده باش احساس خطر کرده و وارد عمل می شود
سر این گزارش جزییات کاملی از مسابقه تند باش از مدت پخش برنامه تا اسباب شرکت دراین جوایزش چیست و چطور میتوان از ساخت اپ ساخت کرد؟. حتماً در برنامه‌های مشارکتی با راهنما بود اسپانسر علاوه بر مبلغی که با عنوان سهمبری در امر برنامه سازی با صداوسیما پرداخت می‌کند گاهی.
ادامه مطلب
یکی از دغدغه های کاربرانی که میخواهند به ویندوز 10 مهاجرت کنند سختی نصب ویندوز 10 است. نصب ویندوز 10 کمی دشوار از نصب نسخه های 7 و 8 ویندوز است . شما میتوانید با نصب برنامه "اموزش نصب ویندوز 10" به راحتی این نسخه از ویندوز را روی سیستم خود نصب کنید .

نام برنامه : اموزش نصب ویندوز 10
نسخه : 1.1
دسته بندی : اموزش
نصب فعال + 200
حجم برنامه : 2 مگابایت
سیستم عامل : اندروید
برای دانلود برنامه اینجا کلیک کنید

شاید تا حالا این سؤال براتون پیش اومده باشه که: چطور برنامه‌های پایتون رو روی سیستمی که روش پایتون نصب نیست اجرا کنیم؟
اگر برنامه پایتون (یعنی فایل py) رو به یک فایل اجرایی (یعنی exe) تبدیل کنیم، می‌تونیم روی هر سیستمی اون رو اجرا کنیم.
در این خواندنی با استفاده از برنامه PyInstaller این کار را انجام میدیم.
 در این خواندنی از پایتون نسخه 3.5 استفاده شده. تبدیل برای برنامه‌هایی که از ماژول turtle استفاده کرده‌اند هم موفق انجام شده.
                       بسم الله رحمان رحیم 
درود بر کسانی که علم قلب روانشان را آرام می‌کند. 
صابر صداقت هستم سازنده سایت، من کلاس نهم هستم و عاشق برنامه نویسی هستم 
اولین عشقم خدا هستم دومی مادر پدرم و سومی هم یکی از دوستان 
اما خودم برنامه نویسی و ساخت سایت رو دوست دارم.
اگه توجه کنید شما العان دارید داخل یکی از وب سایت و وبلاگ های من
جستوجو می‌کنی، باورت بشه یا نشه این بزرگ ترین آرزوی منه
که در کار خودم برجسته بشم
مشخصات خودم من یه آدت برجسته
هشتمین قسمت برنامه #مدرسه_ایران ، با حضور رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، به «جایگاه پژوهش در مدرسه» می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۳ دی‌ماه ۹۸ ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد، «حجت‌الاسلام دکتر علی ذوعلم»، معاون وزیر آموزش و پرورش و خانم «دکتر سارا سلیمی نمین» مدیر مدرسه و طراح آموزشی، به گفتگو درباره «نقش پژوهش در برنامه آموزشی دانش‌آموزان» و همچنین «موانع اثربخشی پژوهش‌های دانش‌آموزی در پیشبرد اهداف برنامه در
آنچه گذشت ...
خب !
تقریبا یک سالو ... یک ماهو... بیست رووووز! از زمانی که تصمیم داشتم یه وبلاگ "آموزشِ برنامه نویسی" درست کنم گذشت ! 
تا بلاخره موفق شدم امشب! این کارو انجام بدم (:
تو این مدتی که سپری شد و من موفق نشده بودم این وبلاگو بزنم، کلی اتفاقات جالب افتاد و تجربه های خوبی بدست اومد (:
شاید ... اگر قرار بود پارسال این وبلاگ تاسیس بشه، اسمش اسمی که الان هست نمی بود ...
و شاید مطالب اش درباره انگولار نمی بود ...

راستش من پارسال تصمیم داشتم وبلاگی
یشکسوت پرسپولیس معتقد است داوران نسبت به سرخ‌پوشان پایتخت کم‌لطفی می‌کنند.
حسین کلانی پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط پرسپولیس گفت: من نمی‌توانم نظر فنی دهم اما بازی خوبی بود و مهم این است که پرسپولیس توانست به سه امتیاز دست یابد. گل‌محمدی، کادر فنی و مدیریت باشگاه همگی برای این تیم زحمت می‌کشند و با آمدن آقای گل‌محمدی  تیم یک پارچه و کاملا پرسپولیسی شده است. بازیکنانم با همه مشکلاتی که درگیر آن هستند تمام تلاش خود ر
هفتمین قسمت برنامه تلویزیونی #مدرسه_ایران، به موضوع «تربیت اقتصادی و سواد مالی» در مدرسه می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۲۶ آذر ۹۸ ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد، آقایان «عباس رستمی» و «رضا پاینده»، دو معلم و طراح آموزشی، به گفتگو درباره روش‌های آموزش سواد مالی و بهبود تربیت اقتصادی دانش‌آموزان می‌پردازند. در بخش‌های دیگر این برنامه نیز گزارش‌هایی از تجربیات چند مدرسه ایرانی و فرنگی در آموزش‌های اقتصادی پخش خواهد شد.در سن
کافه پازار از سال 1385 در زمینه طراحی برنامه های آندروید در قالب کتابخانه ای شروع به فعالیت کرده است.
شما می توانید برنامه دلخواهتان را بدون محدودیت (در قالب کتابخانه ای) و قوانین چهارچوب کشور ایران از ما بخواهید
از مزایای برنامه می توانید از پنل تبلیغاتی نیز برای برنامه خودتان برخوردار شوید تا به کاربرانی که برنامه شما نصب نموده اند آگهی ارسال نمایید

جهت اطاعات بیشتر کلیک کنید
یک برنامه ریزی مناسب برای سفر جذاب
همیشه برای بهترعملکرد کارهایمان داشتن یک برنامه ریزی خوب نتیجه بهتری برایمان دارد هرچه برنامه ریزی مان برای انجام کارها دقیق تر باشد اون نتیجه در نهایت بهتر خواهد بود .این برنامه ریزی نه تنها در کارها بلکه در درس،زندگی و سفرهم بدردمان می خورد.امروز میخواهیم درباره یک برنامه ریزی خوب برای یک سفر خوب صحبت کنیم با ما همراه باشید .
شروع برای یک تحقیق خوب بی نقص
این روزها با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اینترنت
سالها پیش یکی از دوستانم  یک مجموعه فیلم
به من معرفی کرد که در فواصل برنامه های روزانه م یکی یکی تماشا میکردم.
یکی از فیلم ها فیلمی بود به نام جاذبه. درباره یک مهندس فضانوردی به
نام رایان استون (با بازی ساندرا بولاک) بود که در اولین سفر خود به خارج
از کره زمین به همراه فضانورد باتجربه مت کوالسکی (با بازی جرج کلونی)،
ماموریت تعمیر تلسکوپ هابل را داشتند. زن از زندگی ملول  است و نظر خوبی
راجع به آن ندارد  در یکی از راهپیمایی های فضایی، پیغام

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها